گیرم که به من دروغ می‌بندید، شعر شاعر را چرا غلط می‌کنید؟

علیرضا افتخاری ضمن تکذیب یادداشت منتسب به وی با عنوان «عجب راه ناهمواریست!» شایعه خروجش از ایران را نیز تکذیب کرد. وی ضمن اذعان به اینکه با این انقلاب و مردم «افتخاری» شده است تأکید کرده است که هرگز به آنها پشت نخواهم کرد.

پشت پرده انتشار شایعه سکته مغزی آیت الله جنتی

خبر بیماری آیت الله احمد جنتی خبری بود که از شب گذشته تاکنون درصدر اخبار رسانه های مخالف نظام قرار داشت. شایعه ای که تنها منبع انتشار آن سایتی به نام انقلاب اسلامی [!] با مدیرمسئولی ابوالحسن بنی صدر بود!

بخش طنز سایت جرس، با اسم «نجوا»

از فعالیت‌ های جرس تولید اخبار دروغ بر اساس حداقل‌ های راست است. قسمتی از اخبار منتشر شده را در ابتدای مطالب خود ذکر می‌کند و در ادامه‌ شروع به داستان سرایی می‌کند.

گمانه زنی ها در مورد پست بعدی الهام

پس از عدم معرفی دکتر الهام به عنوان حقوقدان جدید شورای نگهبان، زمزمه بازگشت وی به دولت بسیار شنیده می‌شود ولی خود او در این مورد اظهارنظری نکرده است هرچند احتمال بازگشت این عضو پیشین شورای نگهبان به دانشگاه تهران جدی تر است

آستان قدس رضوي و ماجراي يك وقف عجيب!

هر سال مصادف با سوم شعبان میلاد امام حسین(ع) در تالار تشریفات آستان قدس رضوی ضیافتی بر پاست که حرف و حدیثهایی را در بین مردم مشهد به وجود آورده و به نوعی که این ضیافت به ” ناهار اغنیاء” شهرت یافته است.

دروغ‌های شاخدار برای تنفس مصنوعی به فتنه‌گران

وب سایت‌های مخالفان دولت ایران گزارش کردند یکی از بازاریان برجسته در صنعت پارچه در حمله شبه نظامیان طرفدار دولت، نیروهای بسیج و ماموران پلیس در روز چهارشنبه در بازار تهران کشته شد.

شکایت از عصر ایران به اتهام تحریف سخنان رحیم پور

چندی پیش سایت عصر ایران با انتشار مطلبی به نقل از برنامه “از خانواده مسلمان تا خانواده اسلامی (2)” مدعی شد که در این برنامه به خانم هایی که نمی خواهند باردار شوند توهین شده است و آن صحبت ها را سخیف دانسته بود!

شفیعی کدکنی به ایران بازگشت

استاد دانشگاه تهران پس از اقدامات کذب جریانات ضد انقلاب در سال گذشته مبنی بر خروج همیشگی او از کشورمان، دوشنبه هفته گذشته وارد ایران شد و بر این اساس از روز چهارشنبه نیز فعالیت خود را در این دانشگاه از سر خواهد گرفت.

فتوشاپ، بهنود، توهم، و دیگر هیچ!

آخرین پست وبلاگ «مسعود بهنود» با عنوان «مجلس ارزشی» حاوی عکسی از صحن علنی مجلس شورای اسلامی است که در آن چهره‌ی عصبانی «مهدی کوچک‌زاده» و حرکتی حاکی از بی‌ادبی وی دیده می‌شود. اما با یک جستجوی ساده جعلی‌بودن آن آشکار می‌شود. این عکس، یکی دیگر از شیطنت‌های وبلاگی «فرورتیش رضوانیه» خبرنگار سابق همشهری مسافر است!

تکذيب ‏بلوکه‏شدن‏ حساب‏بانکی ‏ايران ‏در امارات

پس از انتشار خبر اين نشريه اماراتي ما صحت خبر بلوکه کردن 41 حساب بانکي ايران در کشور امارات را پي گيري کرديم واين در حالي است که مسوولان اماراتي هيچگاه به طور رسمي اين خبر را اعلام نکرده اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.