بوق تبلیغاتی آمریکا علیه ایران تعطیل شد

رادیو فارسی صدای آمریکا پس از ۳۶ سال فعالیت تبلیغاتی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به کار خود پایان می‌دهد.

دروغ پردازی VOA در مورد استاد لطفی

مرحوم استاد «محمدرضا لطفی» با آنکه چهره‌ شناخته شده ای برای علاقمندان موسیقی‌ سنتی بود، اما از حیث ناگفته ماندن سوابق انقلابی و دینی‌اش، هیچ‌گاه آنطور که باید معرفی نشد. به خصوص که متعاقب طرح انتقادات صریح و بی پرده از دوست و همکار سابقش «شجریان» ، توسط بسیاری از رسانه‌های مدعی حمایت از هنر […]

رسانه متقلب رسوا شد +فیلم

رسانه دولتی امریکا با بکارگیری این شیوه متقلبانه، از طرفی پیام ها و دیدگاه های مورد نظر خود را از زبان یک مخاطب -که در واقع از عوامل شبکه می باشد- به بینندگان القا می نماید و از دیگرسو، آنتن معطل خود را چند دقیقه بیشتر پر می کند.

افشای یک پرده جدید از انتخابات 88

«وزارت خارجه آمريکا در انتخابات سال 2009 ايران به بخش فارسي VOA دستور داده بود از ميرحسين موسوي نخست‌وزير سابق حمايت کند.»

فیلم: گاف اساسی BBC و VOA

صدای آمریکا و بی‌بی‌سی فارسی به دنبال سیاه‌نمایی‌های خود از وضعیت داخل کشور، برنامه‌ای با نظرخواهی تلفنی از مخاطبان خود در مورد گرانی‌های اخیر و تاثیر نرخ ارز بر کالاهای داخلی و… داشتند اما بعد از پخش صدای یکی از خوانندگان از صدای آمریکا، همان صدا و همان کلمات نیز از برنامه بی‌بی‌سی فارسی پخش شد.

ماجرای اخراج‌های بخش فارسی صدای آمریکا

ماجرای اخراجی‌ها در بخش فارسی صدای آمریکا و بازتاب وسیع آن در میان رسانه‌های اپوزیسیون، تبدیل به یک سریال دنباله دار شده است.

VOA و BBC رسانه نیستند

دو کار‌شناس امور رسانه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری درباره چگونگی شناسایی و بازداشت شبکه رسانه‌ای غرب در ایران مطرح کردند: BBC و VOA سازمان‌های جاسوسی و اطلاعاتی هستند که در پوشش رسانه فعالیت می‌کنند و برنامه‌ها و رویکرد آنان و همکاران آنان رسانه‌ای نیستند و رابطه خود با موساد را انکار نمی‌کنند.

خبررسانی سایت‌های «بی‌طرف» از سفر بالاترین مقام سیاسی ایران

سفر دو روزه رهبر معظم انقلاب به بندرعباس، بر خلاف دیگر موضوعات مورد علاقه رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور، به‌هیچ وجه به مزاج این رسانه‌‎ها خوش نیامد و سیاست سکوت، تنها خطی بود که این بنگاه‌های خبری از آن پیروی کردند.

فردوسی پور هم از صدای آمریکا دیپلم افتخار گرفت!

عادل فردوسی پور به خاطر به چالش کشیدن نمایندگان مجلس در برنامه نود از صدای آمریکا دیپلم افتخاری اساسی گرفت!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.