یکشنبه 10 اکتبر 10 | 02:56

مرامنامه


بسم الله الرحمن الرحیم

تریبون مستضعفین، سایتی برای انتشار اخبار و تحلیل ها با محوریت کلی ایجاد شناخت، معرفت و دفاع از اسلام ناب محمدی و نظام جمهوری اسلامی ایران، اندیشه‌ها و آرمان‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.

تریبون مستضعفین معتقد و مومن به اساسی‌ترین و مبنایی‌ترین شاخصه گفتمان حضرت روح‌الله یعنی اسلام ناب محمدی(ص)؛ يعنى اسلام ظلم‌ستيز، اسلام عدالت‌خواه، اسلام مجاهد، اسلام طرفدار محرومان، اسلام مدافع حقوق پابرهنگان و رنجديدگان و مستضعفان بوده و تمام قد در مقابل جریان مخالف یعنی اسلام آمریکایی، اسلام تشريفاتى، اسلام بى‌تفاوت در مقابل ظلم، در مقابل زياده‌خواهى، اسلام بى‌تفاوت در مقابل دست‌اندازى به حقوق مظلومان، اسلام كمك به زورگويان، اسلام كمك به اقويا، اسلامى كه با همه‌ى اين‌ها مي‌سازد ایستاده است و بر این اعتقاد است آن‌که در این راه جان ببازد شهید است و نزد پرودگارش روزی‌خوار.

تریبون مستضعفین بر‌ آن است با عدم وابستگی به جریان سیاسی خاص، افراد یا مراکز قدرت به دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارکان تشکیل دهنده آن پرداخته و با دفاع منتقدانه عملکرد خدمتگزاران و دولت مردان را بررسی و نقد نماید.

تریبون بنای آن دارد با عدم ورود به مباحث نازل جناحی، مطالبه‌گری از کارگزاران نظام را در هر پست و مقام و لباس و با هر وابستگی حزبی و جناحی که باشند برای تحقق آرمان‌های خمینی‌کبیر و انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران اولویت اول خود قرار دهد.

بر این اعتقادیم از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی، امام عظیم‌الشان ما بر رای و نظر مردم در اداره‌ی امور کشور پای‌فشرد و برگزاری انتخابات متعدد، مُثبِت مدعای ماست از همین روی بر این راه تاکید نموده و پاسداری از رای و نظر مردم – همان‌گونه که پس از فتنه ۸۸ عمل‌کردیم – وجه‌ی همتمان خواهد بود.

چشم انداز سایت برای آینده، نشات گرفته از نگاه به وجود آورنده آن است. به طور دقیق تر، امید است سایت تریبون مستضعفین، پایگاهی، برای بیان و ترویج افکار، دیدگاه‌ها، اخبار و تحلیل های متفکران، اساتید، هواداران، دلسوزان و مدافعان اسلام و انقلاب اسلامی ایران و اسلام انقلابی در سراسر جهان شود.

مخاطب اصلی سایت، قشر دانشجو و فعالان دانشجویی، اساتید دانشگاهی، حوزویان، جوانان مذهبی و انقلابی، فعالان اینترنتی، و به طور خلاصه نخبگان فرهنگی همسو با آرمان های انقلاب اسلامی هستند. به طوری که سایت را محلی مناسب و قابل اطمینان برای مطالعه، بررسی، خبرگیری و فعالیت فرهنگی خود بدانند.

تریبون مستضعفین دغدغه آن دارد که اخبار مختلف حوزه‌های مختلف جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را به صورت تخصصی پوشش دهد.

تریبون مستضعفین بی‌عدالتی و تبعیض را در هیچ سطحی بر نتافته و مصرانه در پیگیری امر و احقاق حقوق پای خواهد فشرد.

در همین راستا معتقدیم در کشور شاهد تبعیض و بی‌عدالتی رسانه‌ای به نفع پایتخت‌نشیان و ساکنان شهر‌های بزرگ هستیم به همین جهت به پوشش اخبار سایر نقاط کشور نیز بی‌توجه نبوده و در یک کلام سعی آن داریم تریبون برای آنان باشد که رسانه‌ای ندارند.

استکبار ستیزی از شاخصه‌های اصلی حرکت تریبون بوده و به ویژه بر رویارویی با نظام سلطه و آمریکای جنایتکار تاکید داردو عمال داخلی نظام سلطه را نیز فراموش نخواهد کرد.

تریبون آرمان‌گرایی و آرمان‌خواهی را از ویژگی‌های جوان مسلمان دانسته و بر شناخت و شناساندن وجوه زندگی آرمانی منطبق بر گزاره اسلامی- ایرانی تلاش خواهد کرد.

بر این اعتقادیم که ادبیات اقناعی بهترین سلاح در دفاع از آرما‌ن‌هایمان است پس سعی بر آن داریم مستدل و منطقی و مستند سخن گوییم.

ان شاء الله

برای تماس با تریبون از صفحه‌ی تماس با ما استفاده کنید یا به آدرس info@teribon.ir نامه بفرستید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.